Nr katalogowy: 39

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 39
Doniczki z kwiatami w oknie
olej, tektura; 47,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz.