Nr katalogowy: 38

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 38

Zachód słońca

olej, tektura fakturowana; 34 x 49 cm;
sygn. l. d.: I. Trusz.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł