Nr katalogowy: 36

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 36
Wenecja - Campiello San Cassiano, 1941
akwarela, gwasz, papier; 69 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Jaxa / 1941;
Cena oferowana 5 000 zł