Nr katalogowy: 35

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/7)

Nr katalogowy: 35
Wyjazd do miasta
olej, płótno; 50 x 97 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski.