Nr katalogowy: 32

Wojciech WEISS (1975-1950)

Nr katalogowy: 32

Jesień

olej, płótno; 44 x 64 cm;
sygn. l. d.: WWeiss;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł