Nr katalogowy: 32

Wojciech WEISS (1975-1950)

Nr katalogowy: 32
Jesień
olej, płótno; 44 x 64 cm;
sygn. l. d.: WWeiss;
na odwrocie numer: 26 (stempel).
Cena oferowana 20 000 zł