Nr katalogowy: 25

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 25

Góralskie zaloty

olej, płótno; 80 x 61 cm;
sygn. p. d.: Sylw. Saski.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł