Nr katalogowy: 23

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 23
Targ, 1936
olej, płótno naklejone na tekturę; 64,5 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: FPautsch / 36;
Cena oferowana 25 000 zł