Nr katalogowy: 19

Rudolf NISSL (1870-1955)

Nr katalogowy: 19
Akt leżącej kobiety
olej, płótno; 64 x 77 cm;
sygn. l. d.: R. NISSL.
Cena sprzedaży 4 000 zł