Nr katalogowy: 19

Rudolf NISSL (1870-1955)

Nr katalogowy: 19

Akt leżącej kobiety

olej, płótno; 64 x 77 cm;
sygn. l. d.: R. NISSL.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł