Nr katalogowy: 18

Pedro CREIXAMS PICO (1893-1965)

Nr katalogowy: 18

Akt kobiety

olej, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. p. d.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł