Nr katalogowy: 18

Pedro CREIXAMS PICO (1893-1965)

Nr katalogowy: 18
Akt kobiety
olej, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. p. d.
na odwrocie, na krośnie malarskim dwa stemple składu dla malarzy M. Gadina z Paryża.