Nr katalogowy: 16

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 16

Macierzyństwo, 1930

olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: L. Gottlieb;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł