Nr katalogowy: 15

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 15
Akt kobiety - Toaleta
olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski (ryte w warstwie malarskiej).