Nr katalogowy: 14

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 14
Portret chłopczyka, 1942
olej, sklejka; 38 x 42 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1942 / Jerozolima
Cena sprzedaży 17 000 zł