Nr katalogowy: 14

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 14

Portret chłopczyka, 1942

olej, sklejka; 38 x 42 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1942 / Jerozolima
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł