Nr katalogowy: 13

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 13
Marrakesz, 1931
olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. de Terlikowski / 1931 (piórem).
Cena sprzedaży 17 000 zł