Nr katalogowy: 11

Alexander ALTMANN (1885-1932)

Nr katalogowy: 11
Drzewa, 1930
olej, tektura; 46 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Alexander Altmann / 1930 r.