Nr katalogowy: 10

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 10
Motyw z francuskiego Południa
olej, tektura; 32,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Rubczak.
Cena oferowana 36 000 zł