Nr katalogowy: 10

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 10

Motyw z francuskiego Południa

olej, tektura; 32,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Rubczak.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 36 000 zł