Nr katalogowy: 9

Abraham BEHRMANN (1876-1942)

Nr katalogowy: 9
Brama Bab al-Mansur w Meknes, Maroko, 1934
kredka, olej, tektura; 37 x 51,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Behrmann 34.