Nr katalogowy: 8

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 8
Motyw z Wenecji, 1926
olej, płótno; 47 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: 26 / W. de Terlikowski (ryta końcówką pędzla w warstwie malarskiej).