Nr katalogowy: 7

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 7
Palenie sztandarów w trakcie odwrotu spod Moskwy, 1929
olej, płótno naklejone na płytę; 95 x 144 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1929.