Nr katalogowy: 6

Felix FRANIĆ (1871-1937)

Nr katalogowy: 6

Kirasjer na koniu

olej, płótno; 61 x 42 cm;
sygn. l. d.: Felix Franić.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł