Nr katalogowy: 1203

Nr katalogowy: 1203

Para uskrzydlonych główek anielskich

drewno polichromowane, złocone; wys. 16 i 14,8 cm, szer. 14,3 i 16 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł