Nr katalogowy: 207

Nr katalogowy: 207

Zbieracz chrustu

brąz; 37 x 27 x 17,5 cm;
sygn. na kamieniu, na którym stoi chłopiec;
Japonia, k. XIX / 1 ćw. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł