Nr katalogowy: 48

Jan Piotr MOLITOR (1702-1756)

Nr katalogowy: 48
Wniebowzięcie Matki Bożej w asyście świętych, 1742
olej, płótno dublowane, 76,5 x 48,5 cm;
sygn. l. g.: P. Molitor/ Invenitet/ Pinxit/ A. 1742