Nr katalogowy: 46

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 46

Św. Anna Samotrzeć

olej, płótno; 75,5 x 99 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł