Nr katalogowy: 44

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 44

Pejzaż z klasycystycznymi ruinami i sztafażem, ok. 1820

olej, płótno dublowane na wosk; 94,5 x 125,5 cm.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł