Nr katalogowy: 43

Morten Thrane BRÜNNICH (1805-1861)

Nr katalogowy: 43
Portret młodej kobiety, 1853
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. po środku, pod uniesioną ręką portretowanej: M. Bru¨nnich / AP. 1853.
obraz przed konserwacją.