Nr katalogowy: 42

Wojciech GERSON (1831-1901)

Nr katalogowy: 42
Głowa młodego mężczyzny - Studium - Głowa męska, ok. 1880
olej, płótno naklejone na tekturę; 38,8 x 28,8 cm;
sygn. p. d.: WG (inicjał wiązany);
Cena oferowana 45 000 zł