Nr katalogowy: 41

Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.

Nr katalogowy: 41
Portret młodego mężczyzny, 1673?
olej, płótno dublowane; 96 x 80 cm;
opisany l. g.: napis słabo czytelny […] / JACOB … / 1673 oct. [?] 24.
obraz przed konserwacją.