Nr katalogowy: 39

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 39
Pejzaż z chatą
olej, płótno dublowane; 48 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Adam Malinowski (słabo czytelnie);
obraz po konserwacji.