Nr katalogowy: 38

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 38
Wzburzone morze o zachodzie słońca
olej, sklejka; 69 x 99 cm;
sygn. l. d.: I. Trusz.
Cena sprzedaży 12 000 zł