Nr katalogowy: 38

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 38

Wzburzone morze o zachodzie słońca

olej, sklejka; 69 x 99 cm;
sygn. l. d.: I. Trusz.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł