Nr katalogowy: 37

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 37

Drzewo

olej, tektura; 32,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: Kamocki (przetarte).
estymacja: 11 000 - 13 000 zł