Nr katalogowy: 33

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 33
Mały dobosz - Johnnie z bębenkiem
olej, płótno naklejone na tekturę (fabryczne podobrazie); 40,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: kanelba.