Nr katalogowy: 32

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 32

Odpoczynek w cieniu drzewa

olej, tektura; 46 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł