Nr katalogowy: 31

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 31

Akt, 1936

olej, płótno; 120 x 99 cm;
sygn. i dat. p. g. : G. Mendoly / 1936;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł