Nr katalogowy: 31

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 31
Akt, 1936
olej, płótno; 120 x 99 cm;
sygn. i dat. p. g. : G. Mendoly / 1936;
obraz przed konserwacją.