Nr katalogowy: 30

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 30
Łodzie rybackie
olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;