Nr katalogowy: 29

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 29

Brzeg morza

olej, tektura; 24 x 35 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł