Nr katalogowy: 29

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 29
Brzeg morza
olej, tektura; 24 x 35 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.