Nr katalogowy: 26

Ludwik de LAVEAUX (1891-1969)

Nr katalogowy: 26
Strumień w górskim lesie, 1927
olej, tektura; 49 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: L. de LAVEAUX/ VII 1927;
Obraz posiada ekspertyzę dr Aleksandry Melbechowskiej-Luty z 1987 r.