Nr katalogowy: 25

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 25
Potok zimą, 1909
olej, tektura; 49 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1909;