Nr katalogowy: 24

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 24
Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929
olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz.