Nr katalogowy: 23

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 23
Martwa natura z kwiatami i truskawkami, ok. 1924
olej, sklejka; 51 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Maurycy Trębacz.
Cena oferowana 8 000 zł