Nr katalogowy: 21

Aleksander BOBA (1899-1944)

Nr katalogowy: 21
Martwa natura, 1937
olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937