Nr katalogowy: 18

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 18
Cowboy, 1927
olej, sklejka; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1927;