Nr katalogowy: 16

Henryk GOTLIB (1890-1966)

Nr katalogowy: 16
Samotne drzewo
olej, tektura; 60,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: GOTLIB;
obraz w oryginalnej oprawie.