Nr katalogowy: 15

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 15
Pędzące sanie, 1926
olej, płótno; 125,5 x 206 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Józefczyk / 26;
obraz przed konserwacją.