Nr katalogowy: 15

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 15

Pędzące sanie, 1926

olej, płótno; 125,5 x 206 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Józefczyk / 26;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł