Nr katalogowy: 13

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 13

Góral, ok. 1920

olej, tektura; 42 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Szczygliński (ryta w suchej farbie).
estymacja: 6 500 - 7 500 zł