Nr katalogowy: 13

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 13
Góral, ok. 1920
olej, tektura; 42 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Szczygliński (ryta w suchej farbie).