Nr katalogowy: 12

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 12
Epizod z Potopu szwedzkiego
olej, płótno dublowane; 109,5 x 159 cm;
sygn. l. d.: Z. Ajdukiewicz;
obraz przed konserwacją.