Nr katalogowy: 11

Abraham BEHRMANN (1876-1942)

Nr katalogowy: 11

Jerycho [Palący sziszę]

olej, sklejka; 55 x 45,5 cm;
sygn. i opisany l. g.: Behrmann Jericho.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł