Nr katalogowy: 10

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 10

Modlitwa

olej, płótno; 54 x 75 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł