Nr katalogowy: 9

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

Nr katalogowy: 9

Pejzaż z rozlewiskiem

olej, płótno; 80 x 143 cm;
sygn. p. d.: J.Guranowski.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł