Nr katalogowy: 8

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 8
Mokradła, 1913
olej, płótno; 154,5 x 150 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI 913