Nr katalogowy: 5

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 5
Widok na kościół Paulinów na Nowym Mieście w Warszawie
olej, płótno; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.